Posao i praksa

POSAO I PRAKSA

Trenutno otvorene pozicije:

Mesto zaposlenja: Beograd

Opis posla:

  • prijem, skladištenje i pozicioniranje robe u magacinu
  • odvajanje robe po nalozima za kupce
  • kontrola naloga i izdavanje robe
  • utovar i istovar robe
  • kvantitativna i kvalitativna kontrola robe
  • uređenje i briga o zatvorenom i otvorenom magacinskom prostoru
  • pravilno rukovanje inventarom i opremom

Uslovi:

  • minimum srednja stručna sprema- III stepen
  • poželjno poznavanje upravljanja viljuškarom
  • vozačka dozvola B kategorije

Od budućih kolega očekujemo:

  • visok nivo odgovornosti
  • samostalnost i pouzdanost u radu
  • efikasnost u radu, preciznost u izvršavanju poslovnih zadataka
  • sposobnost brze implementacije novih ideja
  • energičnost, timski rad

Nudimo:

  • redovnu zaradu
  • rad u prijatnom okruženju
  • mogućnost napredovanja

Opis posla:

  • Vrši prodaju robe u radnji
  • Prijem, izlaganje i sortiranje robe
  • Komunicira sa kupcima i pomaže im u donošenju odluke o kupovini proizvoda
  • Gradi i održava dobre poslovne odnose sa potrošačima
  • Vodi računa o izgledu i čistoći robe i radnje
  • Rad na fiskalnoj kasi i odlaganje dokumentacije

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema (bez obzira na smer)
  • Poželjno prethodno radno iskustvo na istim poslovima
  • Dobro poznavanje igara i hardware-a
  • Znanje engleskog jezika
  • Znanje rada na računaru (Word, Excel, Internet) i fiskalnoj kasi
  • Dobre prodajne veštine, ljubaznost, nenametljivost i prijatan pristup kupcu
  • Pedantnost i odgovornost u radu sa dokumentacijom i robom
  • Poželjno poznavanje

  • Visok nivo odgovornosti
  • Samostalnost i pouzdanost u radu
  • Efikasnost u radu, preciznost u izvršavanju poslovnih zadataka
  • Sposobnost brze implementacije novih ideja
  • Energičnost, timski rad

Nudimo:

  • Redovnu zaradu
  • Rad u prijatnom okruženju
  • Mogućnost napredovanja

Opis posla:

  • Nabavka robe
  • Pregovori sa dobavljačima
  • Obilasci maloprodajnih objekata
  • Osnovni administrativni poslovi u vezi sa sektorom maloprodaje
  • Asistiranje prodajnom timu u pripremi i realizaciji planiranih aktivnosti
  • Ostali poslovi po nalogu rukovodioca

Potrebne kvalifikacije:

  • Srednja stručna sprema
  • Poželjno radno iskustvo na višim pozicijama u sektoru maloprodaje ili na sličnim poslovima
  • Znanje rada na računaru (Microsoft Office paket)
  • Poznavanje engleskog jezika (srednji nivo)
  • Dobro poznavanje našeg prodajnog asortimana sa željom za učenjem
  • Dobre komunikacione sposobnosti
  • Dobre organizacione sposobnosti
  • Orijentisanost na timski rad
  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivni vozač

Nudimo:

  • Rad u stabilnoj domaćoj firmi
  • Dobru radnu atmosferu

CV pošaljite na konkurs@irismega.rs sa naznakom za koju poziciju konkurišete.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Ukoliko hoćete da se zabavite i proverite svoje znanje o gejmingu i računarima, kliknite ovde i rešite test.

Niste pronašli šta vam treba? Pozovite nas na +381 11 71 58 000 ili pišite office@irismega.rs